Šeštadienio nuorodos

Nepaisant to, kad sirgau visą savaitę ir neskaičiau rss naujienų, tačiau radau labai mažai naujų įrašų lietuviškuose asmeninio tobulėjimo bloguose. Regis, kad dauguma lietuvių reguliarumu nepasižymi arba serga kaip ir aš 🙂

Bendravimo patarimai
Tai įrašas iš mano akimis vieno solidžiausių saviugdos blogų Lietuvoje – 20 patarimų pakelsiančių tavo bendravimą į neregėtas aukštumas. Na, dėl aukštumų galima ir pasiginčyti, tačiau patarimai tikrai teisingi ir verti dėmesio. Gerai, kad kažkas priminė kaip svarbu yra bendrauti. Dažnai yra svarbiau puoselėti santykius nei atlikti visus darbus.

Vidinė harmonija
Straipsnis apie tai, kad laimė yra vidinis pojūtis, o ne išorinių blizgučių tokių, kaip prabangus automobilis, turėjimas. Mes esame laimingi tiek, kiek esame laimingi viduje – trečiojo tūkstantmečio psichologija.

Noriu priminti, kad čia pateikiamų nuorodų tikslas yra surasti, kas geriausia buvo paskelbta per savaitę. Bei, kad blogų, kurių rss naujienas prenumeruoju tik daugės.

Share

7 Atsakymų/ai į “Šeštadienio nuorodos”

 1. Ruvi parašė:

  Lap 29, 09 at 23:52

  Smagu, kad pasirodė įdomu, Povilai. Ir labai džiaugiuosi, kad pagavai pagrindinę mintį, nes jau atrodė, kad labai painiai parašiau, daug kas nesuprato.
  Džiaugiuosi ir dėkui 🙂

 2. Paulius parašė:

  Lap 28, 12 at 23:22

  Sveikas Povilai, dziaugiuosi atrades tavo bloga, ikveptas tavim keiciu ir savo gyvenima. Gal galetum kur nukopijuot ar atsiust i pasta tuos 20 patarimu , nes ikeltas psl nebegalioja. Jei ir neberasi ar neturesi laiko tam tai nieko tokio 🙂 tesk savo bloga, nesustok

 3. Povilas Panavas parašė:

  Lap 29, 12 at 10:59

  Labas, Pauliau 🙂
  Malonu širdy, matant, kad kažkam tai padeda gyvenimą sukti į teigiamą pusę.
  Deja, tų patarimų perskaityti nebepavyks, nes tą puslapį uždarė 🙁

 4. Vycka parašė:

  Bir 12, 17 at 23:16

  Liūdna, bet linkas nebeveikia :/

 5. Povilas Panavas parašė:

  Lie 10, 17 at 20:28

  Na, įrašas yra beveik 7 metų… Tai nelabai čia ką bepadarysi 🙂

 6. Paulius parašė:

  Lie 25, 18 at 11:38

  Kad ir kokio senumo irasas, bet vis dar yra budu ji pasiekti:

  https://web.archive.org/web/20100209063019/http://gyventi.lt/2009/11/25/20-patarimu-pakelsianciu-tavo-bendravima-i-neregetas-aukstumas/

  Gal kazkam pravers.

 7. Povilas Panavas parašė:

  Lie 27, 18 at 22:42

  Labas, Pauliau 🙂

  Dėkui už nuorodą. Tik keista, kad jį rodo į archyvą, o ne tiesiogiai į straipsnį. Todėl nerodo man ten paveiksliukų. Bet patarimai panašu, kad naudingi.


Palikite komentarą