Apie

Sveiki, esu Povilas Panavas. Dar nuo 10-tos klasės pradėjau domėtis asmeninio tobulėjimo  temomis. Pirmoji perskaityta knyga buvo žymaus autoriaus Zigo Ziglario (Zig Ziglar) „Sėkmė žaliems”, kurią gavau visai atsitiktinai: bankrutavo prenumeruotas žurnalas ir atsiuntė šią knygą mainais į nebeišleistus žurnalus. Buvau sužavėtas motyvacija, kurią suteikdavo ta knyga. Deja, emocinė motyvacija yra tik viena medalio pusė ir palaipsniui užsidegimas išblėso… Tokia buvo mano pirmoji pažintis su asmeniniu tobulėjimu.

Per savo gyvenimą perskaičiau daugybę straipsnių ir knygų įvairiomis temomis, mažiau ar daugiau susijusiomis su asmenybės tobulinimu. Taip pat domiuosi žmogaus psichologija. Manau, kad šios dvi sritys labai susijusios. Čia kaip matematikos teorema: taikymas – asmenybės tobulėjimas, įrodymas – kodėl tai veikia, pasako psichologija. Apmaudu, kad visko dar nespėjau išbandyti praktiškai, tačiau tikrai turiu patirties ir žinių, kurios vertos Jūsų laiko.

Esu plačių pažiūrų optimistas, tikintis, kad viskas gyvenime įmanoma. Niekuomet be priežasties nelaidoju fantastiškų idėjų. Ne, ateivių žemėje nėra 😉 Tačiau tikiu, kad visatoje galbūt esame nevieni.

Vis mąstau, ar tikrasis tikslas yra „Padėti sau, padedant kitiems” ar „Padėti kitiems, padedant sau”. Tai puikiai iliustruoja Zigo auksinė taisyklė: „Jūs galite turėti gyvenime viską, ką tik panorėsite, jei pakankamai padėsite kitiems žmonėms įgyti tai, ko nori jie”. Taigi, aš noriu gyventi taip, kaip noriu, padėdamas ir kitiems daryti tą patį.

Ačiū, kad aplankėte mano puslapį! Susisiekti galite šiuo adresu: Povilas  eta  Panavas  .  lt

Asmeninė informacija
Vardas: Povilas Panavas
Kontaktai: povilas@panavas.lt
Vieta: Londonas, Jungtinė Karalystė (nuo 2013.09.12)
Gimimo data: 1987.03.26 (27 metai)

Investavimas
Pirmuosius vertybinius popierius įgijau 2009.05.15.
Dabartinio portfelio prieaugis 26,5 % (pradėtas kaupti 2009.06.01, skaičiavimai pateikti pagal 2011.04.13 datos kainas). Atsižvelgiant į trukmę metinė grąžą 14,2%. Tačiau ne visi vertybiniai popieriai buvo pirkti vienu metu (kai kurie įsigyti vos prieš savaitę), taigi tikrasis metinis pelnas yra didesnis.

Naujausią strategiją ir visą investavimo istoriją galite rasti čia.

Bloginimas
Debiutinį šio blogo įrašą internete paskelbiau 2009.02.08. Internete viešai publikuoti straipsnius pradėjau maždaug pusmečiu anksčiau. Kartu buvo rašoma ir angliška versija, kuri vėliau buvo išjungta.

Išsilavinimas
Mokykla: Vidiškių vidurinė mokykla, tapusi gimnazija. Baigta per 11 metų 😉
Jaunųjų programuotojų mokykla (JPM)
: baigta 2003-2004.
Universitetas:
Vilniaus universitetas (2005-2009)
Specialybė ir laipsnis: programų sistemos (angl. software engineering), informatikos bakalauras.
Online kursai (angl. MOOC): psichologijos, programavimo, asmeninio tobulėjimo temomis

Gyvenimo stilius
Užimamos pareigos: vyresnysis programuotojas
Transporto priemonė: dviratis. Kiekvieną dieną važiuoju dviračiu į darbą (nuo 2014.08.09)
Gyvenimo būdas: išeiti į pensiją 30ties (2017 kovą)
Pajamos: dieninis darbas, pusė mažo programavimo verslo (pasyvios pajamos), investavimo pajamos (daugiausia dividendai)
Naujausias žaislas: motociklo teisės ir pats motociklas Honda CBF500.

Share
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x