300+ nuostabių nemokamų dalykų internete

Nemokamos nuotraukos internete

Nemokamos nuotraukos internete

Noriu užtikrinti, kad pro jūsų akis nepraslydo ši nuoroda: 300 awesome free things.

Siūlau peržiūrėti visą sąrašą ir išmėginti dalykus, kurie sudomina.

Ką jau spėjau patikrinti

Nuorodos nemokamoms nuotraukoms ir paveiksliukams. Jų dėka labai greitai galima rasti puikių nuotraukų, kurias galima naudoti komerciškai bei nebūtina nurodyti autoriaus. Skiriasi nuo Creative Commons ar kitų tuo, kad ten dedamos tik kokybiškos ir puikios nuotraukos, tad galima rasti norimą akimirksniu.

Neribota debesijos vieta (angl. cloud). Išmėginęs https://www.hive.im/, likau nusivylęs. Skaičiau iš anksto apie tokius apribojimus kaip galėjimas kelti vienu metu tik 30 failų. Negalėjimas įkelti iškart viso katalogo išsaugant struktūrą (t.y., kad viduje esantys katalogai irgi susikurtų). Tačiau pamėginau padaryti nuotraukų atsargines kopijas. Pirmas katalogas pavyko, bet reikalavo rankinio darbo: sukurti katalogą, pertempti nuotraukas iš perkeltų į serverį sąrašo (angl. transfers). Mėginant antrą katalogą, nutiko keistas dalykas, kelios nuotraukos pasidarė baltos, dar vienos maždaug pusė balta. Pamėginau ištrinti viską ir mėginti dar kartą. Tačiau hive.im susipranta, kad tai tos pat nuotraukos ir iš naujo jų nekelia. Tačiau galbūt kai kam neribota debesija pravers.

Tiesa, tai vos pernai paleista paslauga, tad natūralu, kad nėra dar išbaigta.

Automatinis logotipų generavimas. Jūs tik pažiūrėkit į per 1 minutę sugeneruotą variantą iš https://withoomph.com.

Nemokamas logotipo kūrimas

Nemokamas logotipo kūrimas

Paprastai logotipas kainuoja bent 100 Lt. Pačiai pradžiai galima turėti tiesiog tokį, kai jau matysis, kad verslo idėja teisinasi, galima bus ir įmantresnį susikurti.

Puikūs muzikiniai produktyvumo fonai. Kai reikia susikaupimo ar tiesiog užgožti aplinkos triukšmą, šios svetainės nepakeičiamos: http://www.noisli.com/ ir http://defonic.com/. Naudoju kasdien. Pirmoji nuoroda patogesnė, tačiau darbe veikia tik antroji.

Rašybos ir skyrybos tikrintojas. https://www.grammarly.com leidžia įdiegti įskiepį į naršyklę ir tikrina jūsų tekstą Facebook’e, WordPress’e ar bet kur kitur. Taip pat, galima tiesiog rašyti paties Grammarly puslapyje ir tą tekstą persikelti, kur norite. Žinoma, veikia tik anglų kalba. Privalumas tas, kad randa daug daugiau klaidų lyginant su tradicinių naršyklių tikrinimu (angl. spell check).

Užsiundžius ant naujausio mano angliško straipsnio rado apsčiai klaidų. Dauguma labai žioplos, tačiau naršyklės tikrintojas jas pražiopsojo.

Dalykai, kuriuos naudoju nuo seno

Dropbox. Nepakeičiamas įrankis, kuris leidžia mano failus pasiekti tiek namie, tiek darbe, tiek telefone, tiek per interneto naršyklę. Be to, leidžia paspausti dešinė pelės klavišą ant bet kurio failo ar katalogo bei sugeneruoti nuorodą, kurią nusiuntus draugui, jis galės pasiekti ir peržiūrėti tuos failus. Taip pat, nepakeičiamas, kai norima pasidalinti ekrano nuotraukomis (angl. screenshot). Tereikia laikyti Clr klavišą, kai spaudžiamas PrintScreen.

Evernote. Visi mano einamieji darbai, užrašai, priminimai, tikslai, tekstai kaip kažką padaryti, svarbi informacija ir pan. saugomi šioje programoje. Kuo daugiau visko į ją talpinu, tuo produktyviau viskas einasi, nes yra centrinė vieta, kur viską galiu rasti.

Be to, turi įskiepį interneto naršyklėms, kuris labai greitai leidžia perkelti el. laiškus iš gmail.com ir atsakyti į juos vėliau. Žinoma, lygiai taip pat, leidžia įsikelti bet kurį straipsnį iš interneto ir perskaityti jį vėliau. Galimybių labai daug, sunku nupasakoti keliais sakiniais.

Nemokamas failų iki 2 GB persiuntimas. Dažnai tenka dalintis failais didesniais nei 20-50 MB, kurių nepraleidžia pašto serveriai, WeTransfer svetainė išsprendžia šią problemą.Tiesiog nueinate į svetainę https://www.wetransfer.com/ ir siunčiate failas. Nereikia nė registracijos.

Svetainė gali nusiųsti nuorodą į jūsų nurodytą el. pašto adresą, ją gavęs asmuo, galės atsisiųsti failus. Taip pat, galite tiesiog pasiimti nuorodą ir patys ją perduoti.

Nemokami kursai internete. Esu baigęs jau keletą Coursera kursų. Temų pasirinkimas platus, rekomenduoju išbandyti.

Dar ten visko daug yra

Paminėjau tik keletą dalykų, kuriuos spėjau išmėginti. Primygtinai rekomenduoju peržvelgti sąrašą ir pasilengvinti gyvenimą.

Share
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x