Autoriaus užklasinė veikla – automatinė skelbimų tikrinimo sistema

Šiandien noriu pasidžiaugti, kad prisidėjus prie projekto kovo 1 dieną, jau spėjome nuveikti daug dalykų.

Naujas logotipas ir pavadinimas

CR logo PNG small

Bendro logotipo dėka programa atrodo panašiai kaip svetainė.

Naujas puslapis

Startavo puslapis http://classifiedsrunner.com, kuris pakeitė anksčiau buvusį http://serviceit.lt. Svetainė puikiai atvaizduojama tiek kompiuterio, tiek planšetės, tiek telefono ekrane – pabandykite mažinti naršyklės langą ir pažiūrėkite kas bus.

Keletas nuotraukų palyginimui. Viršuje nauja versija, apačioje sena:classifiedsrunner privalumaiclassifiedsrunner kainosserviceit.lt privalumaiserviceit.lt kainos

Be to, pagaliau turime patogų skirtingų kalbų palaikymą, o tai svarbu, nes…

Pasiruošimas startuoti Didžiojoje Britanijoje

Pasigražinus, gavus patogią dvikalbystę, metas mėginti užkariauti kitas rinkas. Tikimės startuoti UK rinkoje per dvi savaites ir pradėti reklamuotis.

Naujas video kaip naudotis programa

Susukome naują video: pradedant programos diegimu, baigiant konfigūravimu tikrinti skelbimus vienu metu iš kelių skirtingų puslapių (autogidas.lt, autoplius.lt, skelbiu.lt)

Pirmieji įspūdžiai pakeitus išvaizdą

Mūsų patirtis tik dar kartą patvirtino, kad svarbiausia yra išvaizda. Vos startavus su nauju dizainu, gavome iškart keletą užklausų dėl įvairaus bendradarbiavimo galimybių. Kaip juokaujam, turbūt visiems dabar atrodo, kad čia milijonus užkalam 😉 Taip tikrai nėra. Darbo įdėti reikia daug. Tačiau tikiuosi, kad grįžus į Lietuvą iš Londono, jau nebereiks dirbti samdomo darbo.

P.S. šiandien šeštoji šalto dušo diena. Jau baigiu įprasti 🙂

Share
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
IT

Puiki idėja, linkiu sėkmės su įmone ir kad nereiktų dirbti samdomo darbo 🙂 Šaunuolis

IT

O jus turite sutartis su puslapiu savininkais del duomenu naudojimo? Nes jeigu atkreipete demesi, beveik visuose skelbimu portaluose rasoma, jog duomenis platinti, saugoti, publikuoti be sutikimo draudziama ?

IT

Tai nieko tokio 🙂 niekada nevėlu užduoti klausimą ir gauti atsakymą 😀

Aurelija

Labai norėjau su Jumis susisiekti el. paštu, tačiau man išmeta jog Jūsų el. pašto adreso nėra. Mane domina akcijų tema. Perskaičiau Roberto Kiosakio knygą ir susidomėjau ties ta tema. Tikiuosi vis dar užsukate į šį savo blogą ir užmatysite mano žinutę.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x