Gyvenimo pokyčiai

Šešta valanda ryto. Lauke -12. Diena po truputį įsišvinta padedama gausybės balto sniego. Viduje jauku ir šilta.

Prie lango pristumtas mažas staliukas prie kurio sėdi Asmenybė. Jai iš burnos dvokia pagiriomis, marškiniai pritvinkę prakaito ir cigarečių dūmų. Galva pilna minčių.

Ant grindų išmėtyti rūbai, darbinis stalas apkrautas nešvariais puodukais, po juo stovi tušti alaus buteliai ir pora degtinės.

Iš kito kambario pasigirsta knarkimas, Asmenybė jį atpažįsta ir sukuria mintį: „Štai su kuo vakar gėriau… Nusiritau… Nusiritau.“.

Asmenybė tvirtai atsistoja, išsitiesia pilnu ūgiu. Užgesina įpusėtą cigaretę į peleninę.

Minčių eiga sparti, smegenys džiaugiasi dar viena savo pergale, jos jau nujaučia viso šito baigtį. Ši pergalė bus viena svarbiausių Asmenybės gyvenime.

Tai buvo paskutinė jo cigaretė, paskutinės pagirios ir paskutinė diena tokiam baisiam kambary. Tai buvo paskutinė jo senojo gyvenimo diena.

Jis nesurūkė cigaretės iki galo, nesugėrė paskutinio butelio alaus, nelaukė pirmadienio. Asmenybė viską pradėjo dabar.

Autorius Povilas Panavas

Share

8 Atsakymų/ai į “Gyvenimo pokyčiai”

 1. Aurelijus parašė:

  Vas 01, 13 at 14:25

  Hell yeah!

 2. Paulius parašė:

  Vas 07, 13 at 23:01

  apie tave sitas ? 🙂

 3. Povilas Panavas parašė:

  Vas 07, 13 at 23:46

  Sveikas, Pauliau 🙂 Ir taip, ir ne. Ne, nes niekad neturėjau problemų su rūkymu ar alkoholiu. Tiesa, pastarąjį vartojau. Bei, kaip čia rašoma, kai nusprendžiau užraukti, tai nuo to laiko nė lašo, be jokių išimčių.

 4. Lectraut parašė:

  Kov 30, 13 at 02:40

  įdomios mintys 🙂 kažkuom patraukė dėmesį. Laukiame kitų įrašų su nekantrumu 🙂

 5. intentarr parašė:

  Bal 25, 13 at 20:14

  Ar įgyvendimai savo gyvenime pokyčius? 🙂 Galbūt gali pasidalinti kaip tau sekasi ir kaip sieki savo užsibrėžtų tikslų ?

 6. Povilas Panavas parašė:

  Bal 28, 13 at 11:58

  Sveikas, intentarr 🙂

  Gyvenime pokyčiai niekada nesibaigia – apetitas auga bevalgant. Pasiekti pokyčiai tampa savaime suprantami, o kai kurie tarsi dingsta, t.y., grįžtama atgal – ir rodo, kad kažką darau ne taip. O kartais gyvenimo aplinkybės pasikeičia ir nubraukia pasiektus tikslus.

  Tarkime vienas pernai metų tikslų buvo, sugeneruoti vieno mėnesio išlaidų dydžio pasyvių pajamų srautą. Galutinis rezultatas bus žinomas tik vasaros pabaigoje, bet regis, kad nepavyks pasiekti šio tikslo (tik apie 70%). Tačiau svarbiausia, patirtis ir žinios, nes dabar siekiu pasyvių pajamų visai kitu būdu. Be to, šįkart ne individualiai, o su draugais ir investuotoju.

  Sekantis tikslas, išvažiuoti ir pagyventi Londone bent porą mėnesių. Visada norėjau pagyventi užsienyje, iki galo išmokti anglų kalbą (viena yra skaityti ir klausyti, visai kas kita rašyti ar kalbėti), jei pavyks dar kartu kažkiek užsidirbti – bus puiku.

  Didžiausia dabartinė mano bėda yra dar gruodį patirtas dalinis čiurnos raiščio plyšimas – tiesa, diagnozė keista 3 kartus (nuo silpno patempimo iki lūžio), tai nesu tikras, ar dar nebus kartą pakeista 😉 Lankau kineziterapiją ir nesportuoju 5 mėnesius 🙁 Dabar pagaliau pasiekiau tokią būseną, kai bent vaikščiojimas nesukelia problemų.

  Tai tiek trumpai apie tai, kas dabar sukasi mano galvoje.

 7. Gerda parašė:

  Bir 28, 13 at 13:32

  labai labai patiko

 8. cs servai parašė:

  Lie 09, 13 at 18:30

  Man taip pat patiko 🙂


Palikite komentarą