Darbas, liga ir poilsis

Šiuo metu esu ypatingai užsiėmęs darbu: reikia padėti suremontuoti butą iki gruodžio 12 dienos, nes kitaip neturėsiu, kur gyventi 🙂 Be to, dar yra kasdienis programuotojo darbas. Ir žinoma, dar yra šis puslapis.

Savaitės pradžioje persišaldžiau. Neatlaikė organizmas nuolatinio neišsimiegojimo ir darbo nuo ryto iki nakties. Taigi, pastarąsias dienas tiesiog kiurksojau nieko neveikdamas – ilsėjausi tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Nebeužteko jėgų keltis anksčiau rytais tam, kad pasimankštinčiau, atlikčiau dienos darbą ir paskaityčiau. Tačiau dabar vėl esu stiprus ir pasiruošęs tolesniems gyvenimo iššūkiams.

Kadangi liga sunaudojo daug laiko, tad norint ištesėti savo pažadus, viską įgyvendinsiu šiek tiek paprasčiau nei planavau. Šią savaitę straipsnio nebuvo, sekantis bus ketvirtadienį – taip pasiekiamas reguliarumas.

Tuo tarpu nuorodų įrašas pasirodys netrukus po šio. Be to, bus parašyta dar keletas laiškų su siūlymu apsikeisti nuorodomis. Na, ir žinoma atsiras mažytė redaguojamų knygų skiltis.

P.S. poilsis yra dar vienas darbas, kurį būtina atlikti.

Share
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x